Okna PCV

Już dawno minęły czasy, kiedy niestabilne i ulegające niszczeniu okna drewniane były niezwykle popularne w polskich mieszkaniach. Zastąpiły je okna PCV, pozwalające zaspokoić potrzeby zarówno użytkowe, jak i estetyczne. Oferujemy Państwu rozwiązania tego typu o doskonałej izolacji termicznej oraz efektywności energetycznej. Dzięki zastosowaniu w nich różnych profili o gładkich powierzchniach, okna plastikowe nadają wnętrzom przytulny wystrój, a różnorodność kolorów pozwala znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do stylu pomieszczenia.

Bez względu na to, który produkt Państwo wybierzecie, zapewnicie sobie wygodę użytkowania połączoną z trwałością – w oknach tego typu wykorzystano innowacyjną budowę profilu, a niektóre ich elementy wzmacniane są stalą. Są również bardzo łatwe w czyszczeniu oraz konserwacji.W naszej ofercie znajdą Państwo następujące modele:

 • KBE 5 komorowe

  Połączenie prostoty z elegancją i wytrzymałością sprawiło, że rozwiązania okienne KBE 5-komorowe zyskały wielką popularność wśród polskich Klientów. Są to stosunkowo tanie okna PCV bardzo łatwe w konserwacji, a ze względu na użycie uszczelek nowej generacji oraz odpowiedniej zabudowy ich izolacja cieplna jest doskonała. Piękny wygląd wynika z klasycznej formy i wyjątkowej kolorystyki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Systemy produkowane są w Niemczech przez legendarną firmę, która zawsze stawia na najwyższa jakość swoich produktów.

 • SALAMANDER 5 komorowy

  Każdy z nas chce posiadać komfortowe mieszkanie, wyposażone w najlepsze meble i elementy wykończenia. Osiągnięcie tego celu jest możliwe między innymi dzięki doskonałym 5-komorowym oknom Salamander, które choć postrzegane są jako relatywnie tanie, spełniają najbardziej rygorystyczne wymogi wizualne i użytkowe Klientów. Jak mało które rozwiązania tego rodzaju pozwalają zachować idealną izolację akustyczną i cieplną, a dodatkowo dają szerokie możliwości szklenia. Renomowany producent zastosował w ich tworzeniu wysokiej jakości materiały oraz wzmocnienia stalowe, w związku z czym są niezwykle trwałe i sprawdzać się będą na przestrzeni wielu lat.

 • SALAMANDER 6 komorowy

  Polecamy Państwu najnowocześniejszy, plastikowy profil okienny Salamander 6-komorowy, posiadający optymalną szerokość zabudowy i tym samym dający najlepszą izolację termiczną oraz akustyczną. Jest przeznaczony dla Klientów lubiących dużą ilość światła w swoich domowych pomieszczeniach i ceniących możliwość wyboru różnej kolorystyki. Rozwiązanie to także niebanalne połączenie nowoczesnych technologii z klasycznym stylem wizualnym, który wpływa pozytywnie na wystrój wnętrz. Największa wytrzymałość wynika z zastosowania wysokiej jakości wzmocnień ze stali.

 • SALAMANDER 7 komorowy

  Stawiamy na funkcjonalność i piękno systemów, a miłośnikom najwyższej jakości domowych rozwiązań polecamy profil okienny Salamander 7-komorowy. Gwarantuje on najlepsze właściwości izolacyjne – zarówno w zakresie dźwięku, jak i światła. Nowoczesna budowa i zastosowanie doskonałych wzmocnień ze stali sprawia, że są to rozwiązania na długie lata, które bardzo łatwo czyścić. Nadają przytulność każdemu pomieszczeniu, gwarantują stabilność, a także niezmienność kształtu. Tylko dla tych osób, które lubią inwestować w sprawdzone i najlepsze rozwiązania na rynku.

 • Drzwi PCV

  Dostępne w asortymencie naszego sklepu drzwi plastikowe - PCV to wyroby znajdujące szerokie zastosowanie dzięki swoim właściwościom oraz estetyce wykonania. Oprócz wyjątkowej elegancji charakteryzują się także ogromną wytrzymałością, a dzięki możliwości zastosowania różnych zabezpieczeń antywłamaniowych, stają się jeszcze bardziej funkcjonalne. Posiadają znakomite właściwości izolacyjne, a dostępne są wraz z różnymi rodzajami oszkleń – dwu i trójszybowymi. Oparte są na nowoczesnym systemie Salamander i podobnie jak w przypadku okien, również tutaj mamy do czynienia z najwyższą jakością wykonania.

 

UŻYTKOWANIE, PIELĘGNACJA I KONSERWACJA STOLARKI

Konserwacja profili PVC i ALU, uszczelek.

Gładkie powierzchnie profili oraz pakietów szklanych powinny być czyszczone miękkimi szmatkami przy użyciu sporządzonych w wodzie o temperaturze pokojowej łagodnych roztworów ogólnie dostępnych środków chemicznych (np. łagodne płyny do mycia naczyń). Nie wolno stosować do tego celu środków o charakterze nieobojętnym (np. o silnym odczynie kwasowym lub alkalicznym) lub też takich, które mogą spowodować uszkodzenia powierzchni (np. proszki do prania czy rozpuszczalniki). Do czyszczenia nie należy również używać drucianych szczotek czy gąbek. W przypadku poważniejszych zabrudzeń zalecamy stosowanie specjalnych środków do pielęgnacji lub konserwacji dostępnych w punktach sprzedaży stolarki okiennej.

Zalecamy również raz na jakiś czas kontrolę otworów odwadniających okno znajdujących się na ościeżnicy od strony zewnętrznej. Powinny one być czyste i drożne. W przypadku zapchania ich należy je niezwłocznie oczyścić.

Okna wyposażone są w uszczelki z wysokoplastycznego i odpornego na starzenie i warunki atmosferyczne materiału EPDM. Przy konserwacji uszczelek należy stosować się do tych samych zasad, które dotyczą profili okiennych.

Okna

 

Rolety