Rolety zewnętrzne

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz funkcjonalnych systemów, współczesne rolety dają możliwość nie tylko skutecznego powstrzymania promieni słonecznych przed dostaniem się do wnętrza, ale również chronią przed włamaniami. Oferujemy Państwu doskonałe rozwiązania nadstawne i zewnętrzne, które różnią się od siebie techniką działania, sposobem montażu czy zastosowaniem. Wszystkie odznaczają się wielką odpornością na uszkodzenia oraz działanie warunków zewnętrznych, a wyposażone są w specjalne napędy zapewniające wysoką jakość użytkowania.

Dzięki dużej różnorodności profili i kolorów każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie i skutecznie ochroni siebie oraz swoje pomieszczenia przed nadmiernym nagrzaniem czy nasłonecznieniem.

Zapewniamy sprawne oraz niezawodne działanie wszystkich dostępnych w ofercie rozwiązań.W naszej ofercie znajdą Państwo następujące modele:

 • Rolety nadstawne

  • Termolux

   Prezentujemy jedne z najbardziej cenionych i funkcjonalnych systemów rolet, które doskonale sprawdzają się zarówno w budowanych, jak i remontowanych budynkach. Termolux to rozwiązania przeznaczone do montowania razem z oknem. Dzięki budowie pancerza z aluminium oraz dodatkowemu wypełnieniu pianką, posiadają wzmocnioną izolację termiczną i akustyczną. Pokrywy rewizyjne w tych rozwiązaniach montuje się od spodu skrzynki, a system sterowany może być ręcznie lub za pomocą silników elektrycznych.

  • Classic

   Polecamy funkcjonalne rolety Classic wszystkim Klientom ceniącym funkcjonalność i wizualne piękno. Są to systemy montowane razem z oknami, bowiem są ich integralnymi częściami, a w naszym asortymencie znajdują się w różnorodnych wersjach kolorystycznych, dzięki czemu znajdziecie Państwo odpowiadającą Wam estetykę wykonania. Odznaczają się cichą pracą podczas uruchamiania, doskonałym tłumieniem hałasów z zewnątrz oraz skutecznym powstrzymywaniem promieni słonecznych, które z pewnością nie dostaną się do pomieszczenia.

  • Interlux

   Idealne do zabudowania wnęki razem z oknem i wyróżniające się wygodnym w użytkowaniu systemem – rolety nadstawne Interlux to doskonałe zabezpieczenie dodatkowe, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych (zarówno skrzynki, jak i prowadnice). Spełniają duże wymagania architektoniczne, ponieważ mogą być montowane zarówno od zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, a wypełnione styropianem dają dodatkową izolację przed hałasami oraz ubywaniem ciepła. Są doskonałymi połączeniami funkcjonalności z wysoką jakością estetyczną.

 • Rolety zewnętrzne

  • Standard

   Popularne i bardzo uniwersalne rolety Standard to idealny sposób na pozbycie się wlatujących do domów owadów, a także izolację termiczną oraz akustyczną pomieszczenia. Montuje się je we wnęce okiennej lub drzwiowej, również w istniejących już budynkach. Ze względu na to, że są widoczne, udostępniamy Państwu rozmaite warianty kolorystyczne, które łatwo można dopasować do koloru elewacji. Dostępne w asortymencie wyroby wykonane są z aluminium i w związku z tym przetrwają różnorodne, nawet najtrudniejsze warunki atmosferyczne.

  • Intermo

   Chcesz zapewnić sobie odpowiednie zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem oraz poprawić komfort przebywania w jego pomieszczeniach podczas słonecznych dni? Zainwestuj w nowoczesne rolety Intermo, będące połączeniem wersji zewnętrznej ze standardową. Można je instalować bez powiększania otworów okiennych, a dostępne są w różnych kolorach i w wersji z moskitierą, która chronić będzie przez atakami owadów. Otwiera się je mechanicznie lub za pomocą systemu elektrycznego, a wykonanie z aluminium gwarantuje największą wytrzymałość na lata.

  • Rollux

   Te rolety zewnętrzne są bezkonkurencyjne jeżeli chodzi o łatwość użytkowania oraz wytrzymałość, gdyż wykonane są z wysokogatunkowego aluminium. Pozwalają na estetyczne ozdobienie budynku i znajdują zastosowanie niezależnie od rodzaju elewacji, bowiem dostępne są w różnorodnych wariantach kolorystycznych. Profesjonalnie zabezpieczają pomieszczenia mieszkalne i biurowe przed włamaniami, działaniem nadmiernej ilości promieni słonecznych, a także dają możliwość zaoszczędzenia energii w chłodniejsze dni.

  • Omega lux

   Rolety Omega-lux znajdują zastosowanie w budynkach istniejących i działają na zasadzie zwijania się w skrzynce aluminiowej montowanej do ściany lub ościeżnicy. Zastosowanie pancerzy z pianką poliuretanową oraz PCV zwiększa trwałość rozwiązań, natomiast różnorodność kolorystyczna sprawia, że prezentują się one bardzo elegancko. Postaw na energooszczędność domu i komfort przebywania w pomieszczeniach – inwestycja zwróci się na przestrzeni wielu lat, ponieważ systemy odznaczają się dobrą izolacją termiczną oraz akustyczną.

Okna

 

Rolety